MaX MT2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MaX MT2

MAX MT2 RESMİ FORUM SİTESi...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

4x Sorunu!!!!!Çözümm

2 posters
YazarMesaj
manuel58

4x Sorunu!!!!!Çözümm Empty
MesajKonu: 4x Sorunu!!!!!Çözümm   4x Sorunu!!!!!Çözümm EmptyCuma Ara. 03, 2010 9:03 pm

Merhaba bni blki bir çok kişi max mt2 de tanırlar biz eventlerdemetin keserken 4x ci milet serbeste alıp bizi yatirior ve itemlerimizi kapıyor lütfen gmlerimize sesleniyorum çok iyi bir performansınız var ama bu 4x problemine bir program bulalım veya event saatlerinde gmlerimiz event bölegelerinde kalırlarsa iyi olur.Beni Dinlediginiz İçin Gönülden Teşekkürler...
SarhoS

4x Sorunu!!!!!Çözümm Empty
MesajKonu: bu konuda cok haklısın deniz belli zamanlarda mavilerin market önü inanilmaz derecede 4xci oluyo bagirmadan yazdigimizda bilinki dogrudur gercekten ısınızı cok iyi yapıyorsunuz ozellıkle 35emsalsiz35 elinden geleni ardina koymyr bsrılarının dvmını dlrım   4x Sorunu!!!!!Çözümm EmptyCuma Ara. 10, 2010 3:37 am

manuel58 demiş ki:
Merhaba bni blki bir çok kişi max mt2 de tanırlar biz eventlerdemetin keserken 4x ci milet serbeste alıp bizi yatirior ve itemlerimizi kapıyor lütfen gmlerimize sesleniyorum çok iyi bir performansınız var ama bu 4x problemine bir program bulalım veya event saatlerinde gmlerimiz event bölegelerinde kalırlarsa iyi olur.Beni Dinlediginiz İçin Gönülden Teşekkürler...

4x Sorunu!!!!!Çözümm
1 sayfadaki 1 sayfası